| shookdazed a întrebat:

Ce pot face ca sa atrag si eu fete?
De fel ma imbrac mai mereu elegant insa problema consta in abordarea femeilor eu fiind timid si menținerea unei discuții cu aceasta.
Ce as putea face cumva sa ma pot schimba in bine?
Incerc mereu sa ma bag in seama insa renunt cu gandul ca poate ca ma va refuza sau ma va lua la misto.
Un sfat?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Apucă-te de psihoterapie să scapi de complexele și timiditatea asta

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca ai bani la tine vin ele femeile, dar bani adevarati milioane nu rahat 100 lei.de la 1000 de lei in sus, atunci nici nu trebuie sa vorbesti tu cu ele vin ele ca muștele la.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Renunt cu gandul ca poate ca ma va refuza
Să analizezi de unde vine gândul, mai exact așteptarea aceasta.

| MValentin a răspuns:

Cel mai important sfat este acesta:
Sa nu iti pese de opinia lor (in general al oamenilor) si sa nu încerci intr-un mod disperat sa le atragi. Cat esti îngrijit acolo cu bun simț intr-un moment potrivit si se va întâmpla cevahappy bafta multă

| stefiiii3 a răspuns:

Ai incredere in tine. Stiu ca este greu sa treci peste acea stare de timiditate, dar nu este imposibil, incepe sa vorbesti cu o fata si obisnuieste-te cu ea, cu timpul vei ajuge sa nu te mai simti ca nu esti destul de bun.
Sper ca te-am putut ajuta.

| bogdanmanevra a răspuns:

Crede-ma ca si eu sunt timid, mai mult m-a tras ea de limba, ca daca nu... Nici acum nu ii spuneam happy