| curiozitateamea81 a întrebat:

Ce pot face daca dupa masturbare, am curatat penisul cu un servetel, nu pot sa belesc capul penisului, pielea aia ramane pe aproape tot capul. Am facut baie, am urinat si am observat prin urinare ca tot iese sperma! Adica in loc sa iasa numai lichid iesea si ceva lipicios si dupa iar am curatat cu servetelul, pareri sa pot scapa de sperma ramasa? Uneori ma mai si ustura capul penisului.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Spalat cu apa calda si sapun, asta ai uitat si asta este musai sa faci dupa fiecare masturbare si sex!

| doctorandus a răspuns:

Mergi la medic, poate ai fimoza.

| CodrutElian1990 a răspuns:

E posibil ca sperma care a iesit dupa urinare sa fi ramas sub "pielea aia" care se numeste preput, iar cand penisul a trecut in stare flasca (s-a inmuiat) sa iasa. Pe canalul urinar, daca ai urinat, nu mai ramane sperma.

| VladAntonio a răspuns:

In primul rând ca sa funcționezi ca un bărbat normal trebuie să-ți rezolvi problema penisului tati... Încearcă sa ții zona respectiva foarte curată, deoarece ești dispus la Infecții!