| Gabi293848 a întrebat:

Cum scap de durerea de pe capul penisului? Va rog ajutor, in fiecare seara cand ating dupa ce decalotez pielea si iese capul, ma ustura, cum pot scapa de aceasta problema?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Prin atingeri repetate, cat mai dese. Bineinteles ca atingerile la inceput trebuie sa fie cat mai usoare, fine. Doar procedand asa intr-un anumit interval de timp vei reusi sa scapi de sensibilitatea extrema a glandului, care apare si exista de obicei dupa ce se produc primele decalotari ale penisului. Multa sanatatE!

| FlacaraVie123 a răspuns:

Nu este o problema, capul penisului este foarte sensibil pentru a oferi placere barbatului in contactul cu vaginul sau anusul, nu trebuie sa te ingrijorezi, cred ca toti am trecut prin asta, pe mine si acum ma ustura cand il spal sau frec.