| Derye a întrebat:

Ce pot face pentru cosuri? Ceva facut acasa, daca se poate.

De curiozitate, doar...in ultimile 2 zile ma asalteaza...nu ma simt complexat de ele, doar ca devin enervante!

3 răspunsuri:
identitate
| identitate a răspuns:

Hotaraste-te! Sunt enervante sau vrei sa faci ceva pentru ele?!tongue
Apa calduta si sapun(ph neutru), dezinfecteaza fata cu un tampon imbibat cu ceva (alcool sanitar sau altceva). Fluocinolonul da roade daca nu-l folosesti prea des.
Ar mai fi, dar nu stiu cati ani ai.happy

| Derye explică:

Am 15 ani.

@ID: vreau ceva, sa creasca mult mai multe, 100 cosuri / cm :p

Multumesc...am sa incerc sa'mi dezinvectez fata cu o solutie.

| Bas1998 a răspuns:

Sa ti`l faci acasa nu stiu... dar iti recomand zineryt.il poti achizitiona de la farmacie...singura problema este ca costa destul de mult. dar merita

bafta l-a scapat de cosuri:*:*