| rappgigolo a întrebat:

Ce pot face sa nu mai ejaculez asa repede. ejaculez prea repede

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In principiu, cand simti ca te apropii de orgasm, trebuie sa te opresti un pic, sa te gandesti la altceva, sa-ti mai scada nivelul de excitare. Apoi continui si iar te opresti inainte de a ejacula. Ince-incet, cu rabdare din partea ta si a partenerei, te vei obisnui.

daniela
| daniela a răspuns:

Exercitiu este mama performantei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand esti tanar si iubesti e normal sa ejaculezi repede. asta-i farmecul varstei! nu te panica!