| anonim_4396 a întrebat:

Ce pot face sa nu mai plang, sufar dupa o persoana?

19 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Roxynikkkk draga o viata ai si ti-o petreci plangand si suferind,nu merita nimeni pentru care sa faci asta,capul sus,fi otimista si distreaza-te cat mai poti pentru ca tineretea trece,vin adevaratele suferinte,necazuri, bucurii, copii, familie, obligatii...

| Azµre a răspuns:

Să îți ocupi timpul cu altceva, să cunoști persoane noi!

| usuk a răspuns:

1-destainuete cuiva(unui necunoscut)
2-iesi cu prietenii
3-iesi iar cu prietenii
4-fa-ti rost de un HOBBY

| GeorgyGirl a răspuns:

Iesi in oras cu prietenele, uitate la comedii mai iesi pe afara gasesteti o ocupatie care sa nu te mai faca sa te gandesti la accea persoana, ba chiar incearca sa cunosti oameni noi! bafta

| akadeaa a răspuns:

Ce poti face? hmm.thinking
Nu mai fi asa sensibila :-s

| fetelerebele a răspuns:

Hei bunaa la fel e si la mine si eu is foooooarte suparataaa da-mi id si vb mai muult ok?/

| roxynikkkk a răspuns (pentru fetelerebele):

Da-mi-l tu...

| fetelerebele a răspuns (pentru roxynikkkk):

Ok fetelerebele101 laughing))

Răspuns utilizator avertizat
| fetelerebele a răspuns:

Hei adauga-ma tu okwinking

| pHoNnNe a răspuns:

Nu te mai gandesti la ea, iti gasesti alte ocupatii.

| alkhymeia a răspuns:

Sa plangi nu e ceva gresit...te eliberezi... oricum nu o sa uiti niciodata dar nu o sa te mai deranjeze cu trecerea timpului

| SmileLife a răspuns:

Eu la fel sad dar am constatat ca nu e nevoie sa facem asat happy capul sus si incearca sa uiti persoanawinking. daca nu se primeste aduti aminte ca el nu sufera dar se distreaza asa si tuwinking capul sus.

| Andu21 a răspuns:

Buna!
1. Incearca sa iti gasesti o ocupatie, ceva care sa iti distraga atentia.
2. Vorbeste cu o prietena, descarca-te! Ai nevoie!
3. Iesi din casa!
4. Numai astepta pe mess/facebook/telefon sa vezi un semn de la persoana respectiva!
5. Iesi afara cu prietenii, distreaza-te!
6. Si cel mai important: MOVE FORWARD!

| crysty21 a răspuns:

Pfff hai sa incercam sa fim puternici amindoi oricit de greu ne ieste vom reusi app facem schimb de id sau skype

| bubulinaa2000 a răspuns:

Stiu cum te simti si eu trec la fel printr-o astfel de situatie dar... uital ca este cel mai bine...

| roxynikkkk a răspuns (pentru bubulinaa2000):

Stiu ca e cel mai bine, dar e foarte greu...

Răspuns utilizator avertizat
| bubulinaa2000 a răspuns (pentru roxynikkkk):

Daca e foarte greu...incearca sa te duci la un alt baiat poate il vei mai uita cat de cat