| rody93 a întrebat:

Cum as putea tine langa mine o persoana care nu recunoaste cand greseste.cand ma face sa sufar pentru el, sau gaseste motive sa ne certam din ori ce si da vina pe mine ca eu sunt de vina ce as putea face? tin la el nu as vrea sa ne despartim dar prea mult sufar si nu ii pasa ca plang pentru el >etcmersi ca mi-ati citit msg!:d

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am impresia că ţie îţi place să suferi,dacă accepţi tot ce îţi face. Ia-l frumos de mână şi vorbeşte cu el. Spune-i tot ce crezi: că suferi când vă certaţi degeaba,să-ţi dea motive clare pentru acuzaţiile că tu eşti de vină pentru tot, să-şi conştientizeze greşelile şi să suporte consecinţele.Comunicaţi. Crezi că merită să stai lângă o persoană care te face să plângi şi mai rău, nici nu îi pasă de asta? Caută să stai lângă persoane care te merită şi te apreciază aşa cum eşti. Baftă!

| rody93 explică (pentru anonim_4396):

Mersi mult marina te pup