| iloveflowersandnature a întrebat:

Ce pot sa fac daca am fost abuzata pe strada si supusa la sex oral?

Răspuns Câştigător
| StoicAnalysis a răspuns:

Urgent la politie... Imi pare foarte rau ca ti s-a intamplat asta. Sper ca retardatul sa infunde puscaria cu ani grei.

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Din instinct, primul drum il faci la Politie, nu stai sa intrebi pe TPU.

| Violleta2022 a răspuns:

Sa mergi la Politie, de urgenta!

| relian a răspuns:

laughing asa asa, daca erau si spectatori, cine stie, poate ajunge fata sa lucreze prin filme laughing
Asa e cand se plictiseste omu, nu stie ce sa mai faca, hai pe TPU sa arat cit de praf sunt laughing

| Emilian65 a răspuns:

Sa anunti politia ca ai fost abuzata și supusa unui sex oral pe strada.

| Eireann a răspuns:

Mergi la politie si depui plangere!

| sammie a răspuns:

Du-te la poliție.

| Rux04 a răspuns:

Bună. Te sfătuiesc să mergi urgent la poliție. Sper ca tipul să stea mulți ani după gratii!

| FindMyName a răspuns:

La politie imediat!

| OSLOMELBOURNE a răspuns:

Sa te duci la la politie, ce altceva sa faci?