| ellabellaruksy a întrebat:

Ce poti face daca te-ai certat cu baiatul de care iti place dar nu vrei sa iti ceri tu scuze?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca tu ai gresit atunci lasa deoparte orgoliul si fa ceea ce e corect sa faci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cine a fost de vina

| mariuseu12 a răspuns:

Iti calci pe orgoliu si iti ceri scuze ca nu doare ma ales daca inca il mai iubesti sa te mai iubeste big grin incearca sa.ti ceri scuze ca e mai bune pentru toti si sa fii sigura ca daca o faci si el va face la fel big grin

| ellabellaruksy explică:

Si in cazul asta baiatul a inceput iar apoi eu mi-am spus oful care a venit ca o furtuna.