| Stooorm a întrebat:

Cum poti sa iti ceri scuze cat mai sincer(deoarece m-am certat cu un prieten di el nu vrea sa ma ierte)? ce sa fac?

1 răspuns:
| sweetyangel a răspuns:

Pai...Incearca sai explici ca ai gresit si iti pare rau. Spune-i cat de mult ti la el,sau chiar daca la inceput nu vrea sa te ierte,mai incearca,prietenia adevarata nu se uita si o sa-i treaca cu siguranta, chiar daca nu-i trece acu, nici peste o zi nici peste2. Spunele prietenilor tai sa vorbeasca cu el.