| Karin77 a întrebat:

Ce poti sa faci tu ca fata ca el sa ejaculeze mai repede si sa il exciti foarte tare?

4 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

În primul rând să fiți într-o lenjerie sexy, să creați o atmosferă în cameră mai deosebită, cu lumânări parfumate, vin, dar și prin a fi deschisă la nou, și să îi faceți sex oral.
Dar, trebuie ca și el să fie pe aceeași lungime de undă cu dumneavoastră.
Nu trebuie să mirosiți a bucătărie, a detergent, ș.a.
Succes!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Oral?

| Quassaar a răspuns:

Pai, îl poți înlocui cu unul dintre milioanele de bărbați de care se plâng 99% dintre femei. Adică cu unul care ejaculează instantaneulaughing)

| bobocu a răspuns:

Daca esti fata care nu face oral te rog desparte te de el