| Johnny69 a întrebat:

Ce pozitii sexualeva plac?

18 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Pe la spate, normal big grin
si toate care implica contact vizual, mai putin pozitia misionarului

| Drolja a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

Îmi pare rău, nu am înţeles, pe la spate implică şi ea contact vizual pentru tine, sau doar ai enumerat-o fără vreo legătură? Pentru că am impresia unor erori în replica ta:
1. nu cunoşti anatomia elementară, ori partenerele tale au avut toate torticolis
2. eşti virgin (şi astfel s-ar explica şi eroarea no.1) şi tu chiar cauţi contactul vizual

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Ma doare capu'
pe la spate e pe primul loc, tuturor baietilor le place pozitia asta
si mie pe langa asta imi plac toate pozitiile in care pot s-o privesc si sa-i vad expresia fetei, daca ii place, daca mimeaza, daca a adormit/murit laughing)
te asigur ca-s virgin in anus si-n gura

| corbulalbrosu a răspuns:

In timpul sexului iti modifici de mai multe ori pozitia dar nu din cauza ca una ar fi mai placuta decat alta ci din cu totulalt motiv.Vei intelege rostul acestor schimbari si modificari de pozitii in momentul in care vei ajunge sa doresti sa amani cat mai mult ejacularea pentru a prelungi cat mai mult actul sexual si implicit senzatia de placere.Asta inseamna ca toate pozitiile sexuale aplicate/folosite sunt foarte placute din moment ce le folosesti.

| Emilian65 a răspuns:

Cele care ma satisfac pe mine si partenera mea. Fiecare foloseste pozitiile sexuale cele mai adecvate unei bune satisfatii maxima.

| Lawliet14 a răspuns:

Iubirea! Si cand e iubire, deci preludiul. happy

| Lawliet14 a răspuns:

Pai poate. Vrei sa ma cauti? laughing

| Drolja a răspuns (pentru Lawliet14):

Nu sunt Pavlov.

| Lawliet14 a răspuns:

Nu esti Pavlov, esti Drolja. Ce nume urat! happy

| Suck a răspuns:

Toate, vreau mereu ceva nou.

| JamilaGizeh a răspuns:

Daca taceai...filosoafa ramaneai.
Esti pe langa total...

| Drolja a răspuns (pentru JamilaGizeh):

Tu aperi şi reprezinţi virginii, sau care e treaba?

| JamilaGizeh a răspuns:

Vream doar sa-ti atrag atentia ca te faci de ras si ca vorbesti mult si prost. big grin
Inca o data dai dovada de o lipsa semnificativa de creier.

| Drolja a răspuns (pentru JamilaGizeh):

Mi-ai arătat tu mie!

| Lex169 a răspuns:

Pe pat, sub pat, langa pat si la fel si pe birou XD

| XAndreeaAndreeaX a răspuns:

Pozitia mulge vacalaughing)