| DjNZone a întrebat:

Uare ce pozitii le plac la fete?laughing)

Răspuns Câştigător
| AlexMsA a răspuns:

69 pe o parte si pe dos. si de toate le place. e multe pozitii, poti sa le intrebi mai binelaughing

9 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Deasupra, majoritatea vor să domine, dar din păcate nu reușesc... PS: 69, le înnebunește.

| Brâncuşi a răspuns:

Depinde de contexthappy In padure sigur niciuna...parerea mea si in casa...Infinit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Capra rolling on the floor

| LostInBubble a răspuns:

Cred ca inainte sa pui problema de pozitii, ar trebui sa lamurim ce baieti le plac fetelor.happy Si aici iti raspund eu: baietii care stiu sa scrie!(in principiu, trebuie si asta prietene, oricat de frumos ai fi). happy

| catosp a răspuns:

"La fete" le place toate.

| Pisicutaaaa a răspuns:

"Uare" ai facut romana cu femeia de servici?

| RemusAndrei a răspuns (pentru Pisicutaaaa):

Vroiam si eu sa zic aproximativ acelasi lucru laughing

| Blackdot a răspuns:

*oare

| victoriabeckham a răspuns:

Pai in PRIMUL rand, in gramatica limbii romane nu exista cuvantul :Uare, ci cuvantul Oare.
In al DOILEA rand: O intrebare corect formulata gramatical ar trebui sa sune: "Oare ce pozitii la plac fetelor?"
Iar in al TREILEA rand: depinde de fata.winking