| anonim_4396 a întrebat:

Ce pozitii stiti pentru sexul anal daca ai un penis mic pentru o penetrare mai buna? Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| Patronu1 a răspuns:

Pe scaun, ea peste tine, sau în picioare, ea cu fata la perete, sau tu în picioare, ea pe spate pe masa, sau clasica linguriță, cu asta nu ai cum sa dai greș. Și crede-mă ca ori cât de mica ai avea-o când faci anal o sa creadă ca e de negru. Bafta!

| anonim_4396 explică (pentru Patronu1):

Mersi frumos

| Goete a răspuns (pentru Patronu1):

Ce te face sa crezi ca e "ea" si nu un "el" cu fata la perete, etc?

| Patronu1 a răspuns (pentru Goete):

Te rog mult nu incepe

36 răspunsuri:
| anonim_4396 explică (pentru Frank51):

Ce rahat de adresa mi ai dat nene numa prostii imi arata
Chiar nu sunteti nici unu serios pe situ asta decat dati raspunsuri de astea in bataie de joc mai bine abtinetiva

| Frank51 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca pui intrebari la misto, trebuie sa accepti raspunsuri la misto.

| anonim_4396 explică (pentru Frank51):

Ti se pare tie ca e la misto avand in vedere categoria eu am pus-o cu scopul de a afla daca ai jucaria mica ce pozitii sa adopt cu partenera asta ne mai experimentand niciodata daca pe tine te duce atata capu' e problema ta. eu m-am uitat mai-nainte la categoria dragoste si sex si am vazut numa intrebari lamentabile si nu sa raspuns in bataie de joc de asta exista aceasta categorie sa pui astfel de intrebari cum spui tu la misto. daca era asa nu mai specificam ca ofer funda. asta e mentalitatea romanilor de asta suntem unde suntem.o seara buna sa ai

| anonim_4396 explică (pentru Frank51):

Salut, TPU! Este adevarat ca excitatia duce la pierderea neuronilor si a memoriei? Nu stiu unde am auzit asta sau cine a zis dar chiar vreau sa aud parerea voastra. Asta e o intrebare la care sa ruspunzi gen cum ai facut tu
Fa diferenta daca reusestiwinking

| Frank51 a răspuns (pentru anonim_4396):

Maturizeaza-te si incepe sa accepti faptul ca oamenii te vor critica pentru simplul fapt ca nu au aceeasi mentalitate ca si tine. In cazul de fata eu doar am glumit, dar altii vor reactiona foarte urat, si tu in cazul acela trebuie sa ignori astfel de oameni.

| anonim_4396 explică (pentru Frank51):

Altii vor reactiona urat ca atat le duce capu si tu in loc sa glunesti puteai sa ajuti un om, nici nu era cazu de glume aici era o intrebare ce necesita un raspuns simplu si ajutator intrebarii aduse. nu voi cei care din alta lipsa de ocupatie si probabil plictisiti veniti cu astfel de raspunsuri sictirite cand nu e cazul.
O intrebare logica si serioasa cere un raspuns serios nu e vorba de mentalitate asta e nivelu omului limitat

| anonim_4396 explică (pentru Frank51):

Ti se pare tie ca cei care au raspuns serios au aceeasi mentalitate cu utilizatoru care o pus acea intrebare lamentabila? Eu zic ca nu! Doar cei limitati raspund altora care au o diferita mentalitate de a lor. scopu nostru e sa ajutam nu sa criticam pe cei care au o alta gandire.

| anonim_4396 explică (pentru Frank51):

Noua ne sta in gena sa criticam pe cei care sunt diferiti si au alta mentalitate sau sa parem mereu superiori celor inferiori. e trist!

| Frank51 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e vorba strict de acest site, ci de viata ta in general. Am incercat sa iti explic ca trebuie sa ignori oamenii, dar vad ca nu intelegi. Eu doar ti-am dat un link care duce spre un gif, nu inteleg ce mare mistocareala crezi tu ca e aia. Dupa cum am SPUS, maturizeaza-te si incepe sa ignori oamenii ca mine care sunt plictisiti de intrebari penibile care au raspuns la un singur search pe google.

| anonim_4396 explică (pentru Frank51):

Daca tu reusesti sa ignori oameni prosti inseamna ca esti ZEN
Eu nu pot frate. din perspectiva ta o vezi penibila eu am pus-o ca sa aflu mai multe pareri /raspunsuri nu toate porcariile de pe net crezi ca eu nu am cautat pe net? Atat de idiot ma consideri? Esti superficial tu vezi lucrurile cum vrei tu sa le vezi nu asa cum sunt.
Si apreciez ca nu ai dat un raspuns jignitor acestei intrebari considerate de tine penibile

| anonim_4396 explică (pentru Frank51):

Intrebarea asta voiam de mult sa o pun pe TPU da presimteam ca vor veni si astfel de raspunsuri
Acum mam riscat totusi sa o pun
Sincer nu prea sunt mandru de intrebarea asta da am zis sa risc si mam ars asta e e vina mea ca am asteptari prea mari de la niste necunoscuti speram sa gasesc macar aici intelegere da vad ca multi raspund doar sa dea raspuns sa urce si ei saraci pe un rank cat mai superior ( nu generalizez nu toti desigur)

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt și oameni care te pot înțelege!?!?!

| LPCTSTR a răspuns:

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru LPCTSTR):

1234567890 tongue

| LPCTSTR a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Ah maan rolling on the floor
Nu mi s-a postat si ce urma dupa numere crying ce tristut rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Stai mai alea sunt numerele de la loto sau ce naibii ca nu inteleg? laughing eu am citit din adresa ce mi ai dato asa : doggy style, lingurita, cowgirl si parca pozitia misionarului laughing

| anonim_4396 explică (pentru LPCTSTR):

Mai bine stai in banca ta si nu mai raspunde daca ai chef de caterincawinking

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Super, îți găsiși iubită sau? :)
Ok. Să-ți răspundă moașa:
https://www.csid.ro/......e-18015971

| anonim_4396 explică (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Nu, nu mi am gasit sad care din pozitile alea e cea mai ok dupa parerea ta pentru sex anal daca ai un penis mic si pentru o penetrare mai buna?

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru anonim_4396):

love struck Și când faceți nunta? rolling on the floor
Ehh lasă, nimic, doar încercam să-mi alung melancolia asta. sad

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

laughing I know, dar încercam să falsez simțul umorului

| anonim_4396 explică (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Ok tu si utilizatoru de mai sus aveti chef de caterinca eu aveam nevoie de un raspuns serios mai bine nu raspundeti daca aveti chef de misto

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru anonim_4396):

N-am chef de mișto, dar thinking ok înțelegi ce vrei tongue

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Cum a ieșit? rolling on the floor Ți-a plăcut?

| anonim_4396 explică (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Damn you're crazy laughing))

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru anonim_4396):

Vin și în mormânt după tine?! laughing

| anonim_4396 explică (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Cred ca o sa imi sterg contul ca vad numa raspunsuri restranse nu reusesc sa inteleg nimic

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru anonim_4396):

Și eu mi-l șterg, mă săturai de toți thinking ăștea

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru anonim_4396):

Sau mai sigur nu șterge contul, doar încearcă să nu te mai conectezi. Poate într-o zi vrei să te întorci și până o iei de la capăt cu contul nou pe care ți l-ai face...
Eu cred că asta o să fac...

| anonim_4396 explică (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Da buna idee laughing nu inteleg de ce vad raspunsurile restranse crying

| Emiliaemy1992 a răspuns:

Pe la spate

| Sofer a răspuns (pentru Emiliaemy1992):

Îți place pe la spate? big grin