| cooldenisua19 a întrebat:

Ce este sexul anal?

Răspuns Câştigător
| 4d3l1n a răspuns:

Este tipul de sex in care care penisul se introduce in fundul femeii.(anal=legat de fund)

7 răspunsuri:
| A12NDRA a răspuns:

Sexul anal este atunci cand esti penetrata in orificiul anal, adica in fund.

| KaterinaPetrova a răspuns:

Aolo doamne.laughing)) citeste hei si u pe net undeva si te documentezi...rolling eyes

| anonymus a răspuns:

Atunci cand iti introduci putzica in funduletul fetitei.cred ca am explicat destul de bine pentru varsta ta.

| silviu766 a răspuns:

Scz de intrebare...dar cati ani ai?
vreo 10 cred laughing

| Alexandra8989 a răspuns:

Sexul anal este cel care introduci chestii in fund(de exemplu cand bagi p**a in fund,degetul,vibratorul introdus in fund)

| just4ubr2015 a răspuns:

E sexul care adora femeile

| matoneneala a răspuns:

Cand iti baga sculamentul in fund.