| ody a întrebat:

Ce prefera baietii? o fata virgina sau una versata? Si de ce?

7 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Depinde de baieti! dca e genul de baiat ''smecheras'' vrea una versata(de distractie) daca e serios normal are pretentii sa fie virgina!(si virgina invata pana la urma nu?)

| Elena1234456 a răspuns:

Depinde de baiat.

| nobody_9468 a răspuns:

Versata nu se uita la oricare!
Vrea doar bani! Masini! Toale de firma!
Deci doar aia de bani gata au acces la versate!

Bafta.

| dydy22 a răspuns:

Sincer eu as prefera o fata virgina, o fata virgina o poti face versata cum zici tu, dar o fata versata nu o poti face virgina

| elamit a răspuns:

Pe amandoua.virgina o invata el, iar de la o versata are multe de invatat.

| tibiXpire a răspuns:

Versata,, neah.virgina cai mai cuminte,laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Femeie sa fie! laughing