| triluroz a întrebat:

Ce prefera baietii? o fata virgina sau una versata?

Răspuns Câştigător
| cotzobel a răspuns:

Cred ca ar prefera mai degraba o fata virgina...imagineaza.ti ca iese cu ea undeva si se intalneste cu toti prietenii lui..cum s.ar simti tipul daca ar umbla cu o versata cand ar afla ca jum din prieteni sau poate toti s.ar fi culcat cu acea fata cu care el umbla? nu cred ca s.ar simt bine.

27 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Cum crezi ca s-ar simti daca ar merge cu una la un chef ceva si toti ar arata-o cu degetul, cu aia m-am culacat si eu, pe aia am dezbdacata-o si eu...penibil

| JustMeFlory a răspuns:

Depinde.pentru relatii serioase ei ar dori fete virginehappy. si pentru relatii mai scurte si nu numai vor fete versate, care stiu treaba.acum depinde si de fiecare baiat in partehappy

| Ben. a răspuns:

Nu stiu d c, nu ma atrag virginele care le plac anal, oral si swing.imi plac fetele q bunsimt si ineligente.

prfml
| prfml a răspuns:

O fata virgina si dupa aceia o verseaza.

| andi a răspuns:

Multi prefera virgina, pentru ca e mai ferita de boli si le plac incepatoarele, si au cu ce se mandri, iar unii vor versate pentru experienta lor!winking

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

O fata care sa-l inteleaga, sa se daruiasca, sa-l accepte asa cum este. Cred ca asta-si doreste fiecare baiat. Sau poate ma-nsel...

| beba a răspuns:

Pentru relatiile pasagere, prefera fetele cu experienta insa atunci cand vor sa se aseze la casa lor, cauta o fata cumite, care sa nu le faca surprize neplacute dupa casatoriehappy

| gabrielutzu a răspuns:

Eu prefer una virgina, se ofera cineva?

| alexam a răspuns:

Baietii destepti prefera o fata normala, nici virgina, nici versata. Asa vad eu lucrurile ca femeie... Nu mi se par criterii de alegere... ce ai scris tu...

| alexam a răspuns:

@ beba: Ai dreptate, eu cand eram pustoaica tocmai asta ma inrebam: daca toti vor tipe versate, sau le dezvirgineaza pe toate, sa zic asa... atunci de unde sa mai gaseasca fata virgina sau cuminte pentru casatorie? Din fericire la capitolul asta sunt deja,, aranjata,, laughing ma refer casatorita!

| valsulnorilor a răspuns:

De ce te intereseaza ce prefera baietii? Tu cum te simti mai bine? Gandeste-te ca odata ce ai fost deflorata poti deveni din nou virgina doar prin operatie dar e un sigiliu de la Dumnezeu si cred ca e cel mai bine sa il daruiesti celui cu care te casatoresti chiar daca sun ade moda veche la noi dar in America a devenit o moda sa fii virgina cand te casatoresti.
O fata versata poti fi si daca esti virgina nu este necesar sa fii deflorata ca sa fii versata. Poti fi versata prin vocabular, idei, caracter.
Daca simti neaparat nevoia sa faci sex poti face sex anal sau daca ai un iubit va puteti masturba reciproc si atunci placerea poate fi la fel de mare.
La sexul anal este ca si la sexul vaginal ai orgasc dar asta in functie de cat esti de excitata si cat de bine stie sa isi puna in valoare partenerul farmecul sau de Casa Nova.
Deasemeni si sexul oral este foarte excitant pentru ambii parteneri dar in general voi fetele sunteti mult mai precoce de cat baietii.Par example o fata de 15 ani este la fel de matura ca un baiat de 23.
Cel mai bine pentru a te simti bine cu prietenul tau este sa ai intai tu o aventura cu cineva casatorit si trecut prin toate iar apoi sa iti inveti si tu partenerul. Daca este de varsta apropiata cu tine nici nu va sti ce nebunii ai facut tu.
Iubitiva ca viata e scurta si merita traita dar nu va bateti joc de voi si de viata voastra consumand alcool, droguri, tigari.
Va puteti distra dansand, ascultand muzica, iubindu/va, facand sex oral, anal, normal sau on/line.
Daca mai ai si alte nelamuriri nu ezita sa pui intrebari si iti voi raspunde cu deosebita placere chiar si pe mess.

| kalymari a răspuns:

Depinde de baiat...nu as spune neaparat ca prefera ca fata sa fie virgina sau nu... dar cred ca si-ar dori sa aiba o relatie,, stabila" cu o fata cuminte nu cu o,,...", iar pentru o relatie bazata pe sex e mai mult decat clar ca isi doresc una cu experienta vasta pentru a le putea indeplini dorintele. Depinde ce vor doar satisfactie sau relatie seriosa!

| Liana [] a răspuns:

Ambelelaughing in cele mai multe cazuri, virgina tongue

| cdragosh a răspuns:

Chiar nu conteaza daca e virgina sau nu.
Daca e virgina nu e bine ca trebuie sa o cresti, si asta nu ar fi o problema daca mi tarziu nu ar avea "curiozitati"cum e sa faca sex cu altul.
Daca nu e virgina nu e bine...ca nu e bine.
As ca nu cred ca mai conteaz daca e virgina sau nu..SINCER

| MyNameIsEarl a răspuns:

Eu prefer o fata virgina... Una virgina te v-a iubi mai mult decat una versata... Cea versata ii sta mintea numai la sex, iar cu cea virgina sex-ul are alta intensitate :X

| maya_4030 a răspuns:

La inceput de "drum" o "versata" apoi o virgina daca se poate tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o intrebare pentru baieti... dc va plac mai mult virginele?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar prefera o virgina. Unii considera acest lucru ceva de care nu ar vrea sa renunte prea usor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Virgina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca orice baiat ar vrea o fata virgina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Virgina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca una normalahappy
nici "versata", nici virgina.straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca virgina pentru ca e foarte greu sa mai gasesti una in zilele noastre, delelalte gasesti mai usor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Virgina...ca p urma sa se mandreasck ca a inceputo ellaughing=laughing

| sexmashines a răspuns:

Pote sa fie si versata da sa nu ee la gura...

| rapidmihail a răspuns:

Baietii prefera si una si alta fii sigura