| mister08 a întrebat:

Ce preferati : aventurile sau relatiile stabile?

Răspuns Câştigător
| lovenotsex a răspuns:

Acum bineinteles ca relatiile stabile, dar intr-o vreme am experimentat aventurile de 1 noapte, de maxim 1 luna.Si nu regret acea perioada a vietii.Consider ca m-a maturizat, ca am capatat experienta. Dar dupa parerea mea iubirea dintr-o relatie stabila nu se compara cu nicio senzatia sau satisfactie oferita de acele nopti. Dar fiecare isi face viata cum crede.Bafta dar tie?

14 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, prefer relatiile stabile, nu imi plac aventurile.Consider ca e mai bine sa fiu cu un singur baiat, sa am o relatie serioasa cu el, unde sa existe iubire, incredere, respect, comunicare, etc...
Nu sunt genul care sa prefere aventurile, si imi place mai mult sa am o relatie calumea, asa cum am cu prietenul meu, nu mai vreau pe altcineva, nici aventurile de o noapte...nu sunt fana.Sunt cu prietenul meu de 2 ani si numai el a fost singurul din viata mea in acesti 2 ani, nu l-am inselat niciodata, nu m-au interesat altii, desi am avut ocazii, nu am vrut.Si inainte de a fi cu el, nici atunci nu am avut aventuri, am avut cateva relatii care au esuat, nu a fost sa fie.

| mgtow a răspuns:

Nimic din ce ai zis ( am suficient cu amicii ca ma prapadesc de ras cu ei fetele sunt o problema in societate )

| Razvan a răspuns:

Relatiile stabile.Nu cred ca ma atrage sau ma va atrage vreodata o aventura.Sunt o persoana care adora linistea in detrimentul adrenalinei

| fabiola a răspuns:

Relatia stabila!

| Monica a răspuns:

Sincer, de felul meu sunt o fire tare zăpăcită. Ceea ce ţi-ar da impresia că sunt doar aşa ...pentru o aventură.
Prefer relaţiile stabile. Şi urăsc persoanele care stau doar de-am pixu cu un băiat respectiv fată.
So Stupid.

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Nu stiu creka aventurile
adica asa is eu, dar stiu ca la un moment dat trebuie sa am o relatie stabila ca sa pot sa-mi intemeiez o familie
dar mia am pana atunci
si in prezent asta este parerea mea
in viitor cu siguranta o sa-mi schimb parerile
pe curand!

| Denisa a răspuns:

Acelasi raspun ca si "202"! Acolo unde e o relatie serioasa sunt si aventuri. Decihappy 2 in 1happy

| Roxy a răspuns:

Pai aventurile cu amici.adica la un party sa stau cu unu din ei si doar atatahappy
Relatile stabile...hmm.nu imi place sa fiu controlatabig grin

| soricica a răspuns:

Eu una relatiile stabile

| 202 a răspuns:

Acolo unde este o relatie stabila exista si aventuri daca ma intelegihee hee

love struck

| Bia` a răspuns:

Depinde...
Relatiile stabile pentru cei care se iubesc cu adevarat iar aventurile cand nu prea ai chef, sa investesti sentimente intr-o relatie.

| aisha01eu a răspuns:

Aventurile.

| amalyutza a răspuns:

Relatiile serioase. dar daca se iveste ceva aventura.nu se stie:devil)tongue

| Shad0wchild a răspuns:

@roxy
Ea se refera la aventura xxxhappy