| alexandraionela1234 a întrebat:

Ce preferați mai mult dintre fund și sâni? (și să nu aud teorie ca,,, caracterul contează) că pana la urma una din ele sigur o preferați mai mult. Deci?

25 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ambele au caracter frumos.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sufletul conrteaza mai mult decat sînii fundul picioarele, ca alea se deterioreaza omul imbatrineste, dar daca ea ca femeie este o femeie cu caracter si are un suflet bun, astea nu se vor pierde niciodata, este adevarat ca noi barbatii la fel ca si voi femeile ne uitam la aspectul fizic, deoarece asta i ti sare in ochi la prima vedere, cum arata si suntem atrasi atit barbatii cit si femeiile de oameni frumosi, dar din pacate degeaba este ea frumoasa daca este o scorpie si are un caracter infect, sau el, degeaba este frumos daca are vicii, bea fumeaza, este afemeiat etc. Nu poti face o casă doar pe baza frumusetii, nu poti sta cu o femeie sau cu un barbat doar după acest criteriu aspectul fizic, daca intre voi nu există chimie potrivire, degeaba totul va fi sortit esecului.

| Violleta2022 a răspuns:

Ce idee si pe capul tau...
Un barbat cu minte nu se uita nici la fund si nici la tate, ca alea nu conteaza decat pentru sex.
Daca vrei sa fii apreciata, apai intelectul este primul care trebuie selectat!

| mihai69 a răspuns:

Sincer? Clitorisul.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Fund, talie, moaca, temperament, inteligenta, educatie.

| Drimmero a răspuns:

Ambele in egala masura imi plac, nu pot alege intre ele, ambele sunt forme atractive.

| Hammurabi a răspuns:

Jur pe ce vrei tu că le prefer pe ambele în aceeaș măsură. laughing

Nu-mi plac fetele slabe.
Le prefer pe cele cu forme.

| sofisis a răspuns (pentru Hammurabi):

E sa dea naiba happy nu mi-as fi imaginat

| Goete a răspuns:

Eu fundul
Si picioarele... mmm...

| ywar a răspuns:

Cand se aseaza partenera mea cu fundul la mine, in patru labe nu mai conteaza nimic. Oriunde, oricand.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Sani si coapse!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fundul, sanii nu prea ma intereseaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca niciuna

| timidu89 a răspuns:

Fundul ca fundul, sanii conteaza tongue Nu neaparat mari, dar daca nu are deloc nu ma intereseaza.

| Momentan a răspuns (pentru timidu89):

Aproape toate au sâni. Sunt rari cazurile în care se întâmplă să nu.
Eu personal nu am văzut persoană de gen feminin fără.
Îmi imaginez că pe site-uri deocheate nu te interesează să dai de ele laughing

| timidu89 a răspuns (pentru Momentan):

Normal ca nu vreau una spoita de cativa insi zi de zi. Sunt slabute de au bustul generos, unele chiar au slaba de tot dotarea sau deloc. Rar, dar am mai vazut si de genul.

| Momentan a răspuns (pentru timidu89):

Ai nickname timidu, nu te pot lua în serios că zici de interacțiune reală ci nu filme.
Bine dacă ești și tu dotat unde trebuie.
Oricum acum multe se operează, deci problema bustului se resolva laughing

| timidu89 a răspuns (pentru Momentan):

Mai bine micuti si misto decat cu silicon tongue Nu am vazut siliconati in realitate sau atins, recunosc asta. Unii spun ca nu le plac prea tatoase big grin mi in schimb da laughing Dar nici de alea cu ugerul pana la pamant ca vacuta Milka tongue

| Together a răspuns:

Ambele sunt ok, dar prefer un fund frumos decat sani frumosi. Mi se pare mai sexy.

| Morbid a răspuns:

Zambetul si ochii. Fara astea mai mult decat un obiect sexual nu pot sa te vad, sorry.
Am incetat sa mai gandesc cu penisul.

| Atlas33 a răspuns:

VI0LETTA2022...Nu te supara.dar cand te vei naste barbat atunci sa arunci cu supozitii de genul asta.S-a uitat el Bill Clinton la curul Monicai si nici unul nu era lipsit de materie cenusie.Barbatii se uita la chipul femeii avand-o inaintea lui, si mai apoi ochii ii cad pe sani, craci si cur.e simplu si nimic needucat sau de ascuns, sunt lucruri normale si natuale.Frumusetea are intr-adevar primmul cuvant de spus, chiar daca pe parcurs prind glas alte atribute. Dar sa fiu sincer mi-au placut tot timpul femeile cu un cur frumos si sanii largi si grei.

| Kiran a răspuns:

Sa arate bine la fata. personal o apuc de "bulane" daca nu are ceea ce ai precizat mai sus laughing)

| Ether a răspuns:

Fundul, dar pentru 30 de minute. Dupa poate sa plece. Fii atenta cu ce lucruri vrei sa iesi in evidenta, rezultatul mai incolo va fi pe masura.

| DepikaPadukone a răspuns:

Nimic. Nici una nu prefer.

| camera415 a răspuns:

Fund frate