| timidu89 a întrebat:

Ce reacție ați avea sa aflați ca iubitul sau iubita are HIV? Ar fi fost mai ușor de acceptat dacă va spunea la început?

9 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Depinde de mulți factori.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Dau drumul la gaz si ma culc langa ea, nu stiu.
Degeaba facem presupuneri. Doar traind o asemenea experienta afli cum reactionezi, in functie de circumstante.

| Mosotti a răspuns:

Daca o plac mult nu m-ar deranja, dar era bine daca spunea la inceput.
Daca mi-a dat boala, atunci se schimba treaba, ca n-a zis de la inceput.

Dar daca aflu la inceput ca are, nu ma deranjeaza deloc, nu penetrez si e f bine, facem petting, masturbari si e f bine. Fara sarut pe gura si e f bine, fara sex oral.

Mai ales ca astia cu probleme daca le are mai de mult, unii se formeaza altfel, mai intelepti, mai empatici, mai intelegatori, mai sufletisti, nu toti insa.
Si nu se p pe tine la orice ocazie cum face una sau unu sanatos care de multe ori nu are treaba cu empatia, tinutul la cineva, etc.
Stiu ca tine de mine si e bine macar.

Dar ailaltii sanatosi se formeaza altfel, si multi au deficit de intelegere, suflet si asa mai departe.
Ptr ei esti f usor de inlocuit.

| timidu89 explică (pentru Mosotti):

Tu ei nu poți sa ii faci oral, ea ție da. Deși merge dacă folosește prezervativ feminin. Parca e e sigur ca cel bărbătesc. Am auzit ca se sparg la unii, probabil cumpăra ieftine și de mărci noname. Presupunem ca s-o protejat, ca de îți dă voit e pârnaie. Eu zic ca sunt și tipe înțelegătoare, doar ca puștoaice sau pana în 25 ani. Care sunt mature rar sunt iubitoare, mai degrabă vor tip bine sa profite de el.

| Mosotti a răspuns (pentru timidu89):

Nu am nevoie, oricum nu imi place ora, nici pupat pe gura, mai putin sexul normal, deci tocma bine.
Imi place Petting, frecari de corp, masturbari, cam asta imi place. Imi place sa stea in chiloti, nu goala, nu-mi place sa vad organe genitale. Sa ma frec de picioarele ei, sa o bag intre pulpe, frecari de spate, masturbari reciproce, cu picioru, deci nu cont ca are HIV.
Una ca asta imi trebuia mie.

| sparklingqueen a răspuns:

Categoric da, si oricum, tot poti sa iubesti o persoana fara sex, asa ca da.Ea poate sa iti de a oral sau masturbare etc.

| LonelyGuy92 a răspuns:

Dupa gandirea ta de timid sau ce esti troll ce reactie ai avea sa stii ca prietena sau prietenul tau e curvar sau curva? sincer acum ia spune

| LonelyGuy92 a răspuns:

Ca doar HIV-ul ala nu se face din manete :* te pup

| Cozmea022004 a răspuns:

Nu as avea cine stie ce reactie, as cauta mai multe despre asta