| didi27 a întrebat:

Ce recomandati sa fac cand ma intalnesc cu noua iubita. Ne cunoastem de 4 ani dar intro seara I-am trimis un SMS daca ar vrea sa fim impreuna. Ea a raspuns da, si a ramas sa ne intalnim maine.

7 răspunsuri:
| mariamarybu a răspuns:

Nu-ți bate capul. Dacă v-ați rezolvat treburile până acum, restul ar trebui să devină o dulce abureală ( adică să vină din imaginație). Vorbiți, plimbați-vă, folosește-ți umorul și fi tu. Ar fi bine să-ți dai seama ce fel de persoană este ca nu cumva să spui ceva greșit care să o supere( de EX: să o iei cu dulcegării care pur și simplu să o intimideze sau scârbească). Încearcă să-i arăți cea mai importantă latură a ta. Fi generos și sincer. Ce pot să-ți mai spun? Nu uita de " Te iubesc"-ul sincer. Dar decât să fie în van, mai bine îi arăți că o iubești decât să-ți pierzi timpul cu două cuvinte care în viitor o vor face să sufere big grin

Baftă!

| didi27 explică (pentru mariamarybu):

Mersi pentru raspuns

| neutrino a răspuns:

Dupa 4 ani de sperante, a venit ziua mult dorita si tu ne intrebi ce sa faci. Lasa pe altii care stiu.

| didi27 explică (pentru neutrino):

Eu am cerut un sfat. Daca tu esti dobitoc stai in banca ta.

| didi27 explică (pentru neutrino):

Esti atat de oligofren incat nu stii la ce se foloseste un forum.

| neutrino a răspuns (pentru didi27):

Amice, esti un dobitoc. Nu-ti arata prostia in public. Parintii tai stiu?

| Numero1 a răspuns:

Ne intrebi pe noi ce sa faci tu la o intalnire?
Pai o abordezi diferit fata de celelalte dati,stai langa ea,o alinti,o complimentezi,o asculti, ai spui planurile tale, beti un suc, conversatii diferite, complimente ..etc.