| shinedani a întrebat:

Ce remedii contra raului de masina stiti... funda si vot.

Răspuns Câştigător
| Ingerash a răspuns:

Pastile de voma, sa mananci guma orbit si sa dormi daca poti

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sant pastile care medicul de familie ti le da la un pret mai redus cu reteta.

| Chimilica a răspuns:

In primul rand nu manca / daca mananci mananca incet si rumega bine. Uita-te mereu in fata, nu in dreapta/stanga deoarece te va lua ameteala apoi starile de greata. Tine geamul deschis. Cam atat stiu. Pa-pa! :*

| Ciprian a răspuns:

Nu prea exista remedii. Pur si simplu plimbate mai mult cu masina.

| pinkflower a răspuns:

Ca sa nu-ti fie rau trebuie tot timpul sa fii relaxat, sa calatoresti cu masina cu placere nu numai ca trebuie s-o faci. Pune muzica linistitoare dar poate ca sa nu adormi pune muzica rock ca sa ai dispozitia "prospata". Dar cel mai bine muzica lenta ca sa mergi cu masina calma. Sau i-as cu tine ceva de mancat cum ar fi ceva de rontait, salatinii, sau fructe bune ca sunt si sanatoase. Iti va trece. Bafta

| Ana a răspuns:

Si eu am rau de masina si intotdeauna cand merg stau in fata, sunt copilot big grin, bea apa, tine geamul deschis

Răspuns utilizator avertizat
| shinedani explică:

Deci rosinanta esti un prost(a). pisamas pe tine

| shinedani explică:

Jet...prostovane rodinenta

| SIsUTuDoR a răspuns:

Salut si eu am avut acesete probleme pentru inceput am luat multa apa cu mine pe masina apa plata fructe nu prea maninc pe masina greu eventual fructe ceva usor si ai sa vezi ca functioneza nu te indopa cu medicamente ca titi faci rau serios doctori foarte cunoscuti in romina mi-au spus. funda vot:X big grin mersi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avind in vedere categoria recomand masini cu suspensii tepene.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne ce dejectii trebuie sa suporte un animal de la un om.Nu-i nimic, mergem hotarit inainte.