| savuandreeasilvia a întrebat:

Ce riscuri exista daca prezervativul e pus intai invers si apoi corect?

5 răspunsuri:
| LeontinAndrei a răspuns:

Daca intai il pui intr-un fel, ejaculezi apoi il intorci este logic ca sunt sanse destul de mari sa o lasi pe fata insarcinata. Daca doar l-ai pus invers, l-ai intors si atat, nu exista nici un risc.

| ColaCola a răspuns:

In momentul in care l-ai pus invers si apoi corect exista riscul ca partenera sa ia boli,deoarece acel prezervativ ti-a atins lichidul pre-ejaculator, risc de sarcina nu este, insa de a contacta o boala este.

| ochiverzi91 a răspuns:

Daca nu a ejaculat sau nu a avut nici o "scurgere" de sperma in el atunci nu e nici un risc.

| RoXyyR a răspuns:

Daca nu a ejaculat cand a fost pus invers nu exista nici un risc dar daca a ejaculat exista riscu sa fii ramas insarcinata

| RxTx a răspuns:

Nu ai bani de altul?
vezi si cu mainile cum umbli
daca cumva ai sperma pe maini de cand ai dat jos vechiul prezervativ
si pui sperma pe noul