| mynameisSECRET a întrebat:

Ce rol au labiile unei fete?

am vazut o intrebare mai devreme si nu prea am inteles nimic:-s

respectiva spunea ca e virgina si are vulva cam mare,. ca labiile sunt unpiculet cam mari, ce inseamna asta? e normal? si de ce e asa? si baietilor in gemneral le displace asta

e ciudat, si eu sunt baiat)... si am o varsta destul de mare: am 17 ani:d si nu prea fac prostii, adica sunt mai cuminte asa de felul mau, si as vrea sa inteleg lucrurile asta

funda! :d

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Citește mai mult aici, www.seximus.ro
Pa, pa.

| Acadeeeaa a răspuns:

Si ieri ai pus intrebarea astawinking

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Nu trebuie tu sa le sti pe toate...