| pisioi a întrebat:

Ce romane de dragoste stiti? si romanesti mai multe dar si altele

4 răspunsuri:
| dafy a răspuns:

Buna
eu ti.as recomanda din toata inima elevul dima dintr. a saptea, pentru mine e cea mai frumassa carte citita si chiar o ador.insa mai sunt si altele ca pe aripile vantului, mandrie si prejudecata sau la rascruce de vanturi.toate sunt de dragoste si sunt foarte frumoase.
sper din tot sufletul ca ti.am fost de ajutor draga mea si spor la citit
pupici

| Ioana22B a răspuns:

Toate romanele lui Nicholas Sparks sunt SUPERBE :X Este un romantic incurabil, incearca sa citesti prima data "Jurnalul unei iubiri" iar apoi te vei indragosti de modul sau de a scrie, eu asa am patithappy

| Kadorin a răspuns:

Elevul Dima dintra saptea si Invitatia la vals ambele de Mihail Drumes, prima se petrece in Craiova iar a doua in Bucuresti, sper ca te-am ajutathappy

| YanDzu a răspuns:

Maitreyi de Mircea Eliade