| Dancik a întrebat:

Ce sa fac ca sa inteleg ca baiatul cu care ma intilnesc ma place?

5 răspunsuri:
| bianka93 a răspuns:

Pai te place atunci cand el te priveste insistent, cand vrea sa petreaca mai mult timp ca tine sa vb.

| KiddSimo a răspuns:

Pai in primul rand un baiat care te place iti pune diferite intrebari. vrea sa afle mai multe despre tine. unul care nu te place sta ca mutul si abia asteapta sa plece.vezi si tu cum e starea lui de spirit. daca e vorbaret e ok iar daca nu...

aa si cel mai important... daca iti zice la sfarsit:"sper sa ne mai vedem" atunci te place pe buneX:Xsi vrea sa te mai vada:X

bafta:X

| Pufulete_4230 a răspuns:

Pey daca nu te place, de ce crezi ca iese cu tine?

| DarKJoKeR a răspuns:

Cauti anumite semne.Adica miscari fizice, anumite fraze pe care le spune ce ti-ar putea da de inteles ca te place, priviri, chestii de genul.happy

| alexiarodrighez a răspuns:

Daca iese de fiecare data cu tine e un semn clar ca te place...proprie experinta...