| Maria1927 a întrebat:

Este vreo metoda ca sa ma intilnesc cu baiatul care-mi place sau chiar sa ne cuplam?

5 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Ce intrebare e asta? detalii. Si normal ca da... acum depinde de context, despre tine, despre el, daca va cunoasteti macar...
cel mai simplu te duci la el si ii zic ca il placi sa sa iesi la un suc sa va mai cunoasteti. Zic si eu... La ce detalii am in intrebarea ta mai mult nu iti pot spune, care sa fie si valabil!
Sper ca team ajuat. Vot? (folositor) plzzzzzzzzzz

| irrumator30 a răspuns:

Da mai multe detalii despre situatie... n-am de unde sa visez cum se intampla totul.

| anonima3389 a răspuns:

Da.spune-i direct.

| elena1403 a răspuns:

Buna ziua! Scrie si tu mai multe detalii despre tine si acel baiat.

| ionutsp a răspuns:

Da. Exista o metoda pe cat de simpla, pe atat de logica de a te intalni cu baiatul care iti place si chiar sa te cuplezi cu el. Faci exact asta, sa te intalnesti cu el si chiar sa te cuplezi cu el. Important este sa vreti amandoi acelasi lucru.