| Boxter a întrebat:

Cum sa inteleg daca baiatul cu care prietenesc ma place?

9 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Daca e intr-adevar baiat, nu pampalau, nu te teme, ca iti da de inteles daca te place sau nu. Nu te pune sa te milogesti tu la el! Daca vezi ca ii trebuie cinci mii de ani sa faca o miscare - "Next!" - ca mai sunt muuulti baieti pe lumea asta, unii chiar draguti.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Simplul fapt ca se imprieteneste cu tine e suficient, daca erai vreo urata spurcata bortoasa nu se imprietena cu tine

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Masajul i ti place? Sau doar sa prietenesti? laughing mersi

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce varsta ai draguță, cum te cheamă, tu esti in poză? Multumesc,. sarut mînuțele.

| Boxter explică (pentru CristiDinBucuresti):

15 ani.Ma numesc Emanuela, si poza principala nu este a mea)

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Boxter):

Sarut mina! Mersi Ema. O zi bună.

| Boxter explică (pentru CristiDinBucuresti):

Mersi,de asemenea o zi Buna...)

Răspuns utilizator avertizat
| SomeRomanianGuy a răspuns:

Saruta-l asa mai pasional si vezi-i reactiawinking
Daca nu se da in laturi, e clar laughing