| anonim_4396 a întrebat:

Eu sunt capricorn iar baiatul cu care ma intilnesc este rac, ne potrivim?

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Cand Racul si Capricornul se intalnesc, rezulta o uniune caracterizata de tencitate si vointa puternica.Capricornul este logic si cu picioarele pe pamantwinkingRacul aduce o incarcatura sentimentala relatiei.Ambii au standarde inalte pentru celalalt care sunt temperate de respectul reciproc.Racul apreciaza devotamentul Capricornului, iar Capricornul admira tenacitatea Racului. Impreuna formeaza un duo sigur si plin de succes.

7 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Foarte putin conteaza zodiile, conteaza ce crezi tu si ce crede el si daca iubirea e cea care birue e ok.

| Linda a răspuns:

Si parerea mea, lasa horoscopul in pace. Eu si sotul suntem aceeasi zodie, suntem foarte diferiti si a fost greu sa ne armonizam. Oricum fiecare om are ceva din tot ceea ce spune pe-acolo prin zodii. Important e sa fiti alturisti, maturi, sa va placa unul de celalt, si va fi bine.

auran
| auran a răspuns:

Eu cred ca nu... racii sunt putin c-am indaratnici si putin c-am laudarosi iar carpicornii prefera sinceriteatea de fel...

| lololololol a răspuns:

Www.google.ro search: compatibilitate capricorn;)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca sarea in ochi... ce treaba au zodiile? F*ck him!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu. el are clesti. tu ai coarne. unde-i potriveala.ca daca va iubiti nu puteti fi impreuna deeeloc. daca asa spune horoscooopul.nu? pai el stie.cred ca la mine s-a inselat amarnic.ca noi santem eu gemeni si ea rac.si facem dragoste in trei de 20 de ani.ca eu santem doi.deci l-am bagat in ceata pe horoscop.

| fericire a răspuns:

Nu te lua dupa horoscop. si eu aveam o epridoada in care ma ghidam de acolo..pana am observat ca se cam inseala si o cam da in bara de multe ori. fa ce iti sopteste inima!