| Benny_4405 a întrebat:

Ce sa fac ca sa o uit?sad Am o iubita si suntem de 1 an impreuna, problema e ca sunt indragostit de o alta fata din satul meu cam de 5 anisad o cunosc din copilarie si am fost impreuna, dar am inselat`o si m`a parasit.Am incercat sa o uit prin toate metodele, dar nu pot...parca o iubesc si mai mult! Ma lasa sa o conduc acasa seara cand iesim cu prietenii, sa o tin in brate, sa o pup si totusi e indiferenta cu minesad chiar o iubesc si i-am propus sa o luam de l capat, dar m-a refuzatsad

1 răspuns:
| ღjust meღ a răspuns:

Pai poate incearca sa se "razbune" pentru ce i-ai facut (banuiesc ca ai facut-o sa sufere, si asta vrea sa faca ea acum cu tine), si in plus nu inteleg de ce ai inselat-o daca o iubeai?! oricum, nu poti da timpu' inapoi, asa ca zi-i ce simti, poate ai noroc si simte si ea acelasi lucru (eu stiu... poate te iubeste dar ii e frica sa nu o mai inseli inca o data).
succes!