| blackangel95 a întrebat:

Acum ceva timp m-am indragostit de un baiat el are 19 ani iar eu 17 la inceput am incerca sa il fac sa ma placa si el. cand eram noi 2 il luam imbrate...si intr-o seara venit pana la mine cand le-am vazut le-am luat in brate si m-a intrebat daca nu il pup pana la urma ne-am sarutat. apoi cand a plect m-a sunat sa imi zic sa nu ii spun la nimeni ca m-a sarutat. Dupa ceva timp ne-am intalnit iar si am vrut sa il iau imbrate si sa il sarut iar el m-a respins. Am zis ca poate le am suparat cu ceva si dupa 2 zile mi-am facut curaj sa il sun sa ii spun daca e suparat pe mine el mi a sp ca nu si m-a intrebat daca mi-am inceput viata sexuala i-am rasp ca nu. Dupa aceea de cateori vb cu el mi sp sa facem sex eu fiind virgina le-am refuzat de multe ori. Apoi m-am saturat sa ascult prostiile lui si mi le-am facut iubit pe prietenu l lui ca sa ma razbun pe el. cand ne-a vazut prima oara ca ne sarutam eram pe un teren de fotbal, nu a zis nimic s-a uitat la noi si a plect acasa fara nici un motiv prietenii lui le-au intrebat dc pleak si nu a vrut sa le raspunda. Dupa ce m-am despartit de prietenul lui ma intreba tot timpul daca mai stau cu el sau am fre un alt iubit i-am sp ca nu. si m-a intrebat daca vreau sa merg cu el sa ne implibam si le am refuzat apoi ma intr daca vr sa il pup si i-am spus ca nu. Eu vroiam sa il uit, si el decate ori ma vede ca vb la tel cu un baiat ma intreba cine e si imi lua telefonul si imi inkidea sau odata cand vorbeam pe mess cu un baiat si mia sp ca ma iubeste el s-a bagat repede si a iesit dp mess si m-a intrebat daca pe el il iubesc si i-am sp ca nu. DECI intrebare este: tine la mie sau vrea sa fim impreuna doar pentru sex?

Răspuns Câştigător
| Chrisstine a răspuns:

L-a inceput te-a vrut pentru Sex.dar dupa ce ai stat cu pr lui si l-ai tratat cu indiferenta si-a dat seama ca a fost un boulaughing

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu mai ceda asa usor ca dupa aia te ia drept fraiera,normal ca daca te vrea, o face doar pentru sex, el ce crede ca esti marioneta lui?

| shadow72 a răspuns:

Cred ca te dor degetele la cat ai scris...lasa baiatu sa bage salamu in uh oleak...va simtiti bine amandoi

| dolcEE a răspuns:

Lol...da el sta la tine acasa? laughing) de iti iese de pe mess rolling on the floor)

| blackangel95 explică (pentru dolcEE):

Nu. eu am fost la el acasa adica la sora lui ca sunt prietena cu ea si am intrat dp mess pe laptop-ul lui.

| B3stB0y a răspuns:

Poi eu cred ca si tine la tine stai 2-3 luni cu el si daca merge foarte bine poti face si sex cu el asta cum simti tu! va pup:*pa

| Mafiika a răspuns:

Te vrea doar pentru sex un baiat normal si educat nu ar insista atita el e doar un prost ce nu gindeste el doar nu-i place sa primeasca un refuz eu cred ca ar trebui sa nu-i atragi atentia si nici macar sa vb cu el