| IuliaaandaaaIsbff a întrebat:

Ce sa fac cand iubesc pe cineva enorm de mult si acel baiat nici nu ma baga in seama? happy

4 răspunsuri:
| A4DrIAn a răspuns:

Buna AndaaAaaa, in ce sens nu te baga in seama? Pai in primul rand incearca sa afli despre ce ii place sa vorbeasca ce hobiuri are si intr-o zi incarca sa discutati despre ceva daca tot nu merge intreaba-l de ce nu vorbeste cu tine poate nu ii place ceva la tine daca zice asta incarca sa te schimbi, daca iti iese bine invita-l la un suc. Sper ca te-am ajutat te pup Ceau. Fundita te roghappy

| TheUnForgiveN a răspuns:

Acuma iubesti pe cineva fara macar sa va cunoasteti sau sa va bagati in seama? Cool story, bro.winking

| KidDaCuOcHiAlBaStRi a răspuns:

Deci cred ca nu este o persoana potrivita pentru tine nu aveti acelasi caracter sau pur si simplu nu esti genul lui happy ideea este ca nu trebuie sa te schimbi thu ci sa il uiti ceaw sper ca te-am ajutat funda?

| BLURRR a răspuns:

In primul rand trebuie sa intri in discutii cu el sa va intelegeti bine poate ca baiatul este timid n-o, nu trebuie sa fi descurajata de asta incearca sa te apropi de el sau daca tu esti timida atunci e mai complicat oricum bafta***