| FumureanuLauraMaria a întrebat:

Eu iubesc un baiat si i-am zis lucrul acesta...pff...Acum nu ma mai ma baga-n seama deloc? Ce sa fac?

De ce oare dupa ce i-am zis ca-l iubesc nu ma mai baga-n seama?

Răspuns Câştigător
| pisoias a răspuns:

Probabil ca astfel vrea sa-ti arate care-i sunt sentimentele vizavi de persoana ta.

4 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Poate are un alt ideal feminin.I s-a parut ca ai intrat cu brutalitate in viata lui.De fapt nu-l iubesti, iti place doar de el, ceea ce este cu totul altceva.Nu trebuie sa mai intreprinzi nimic in ceea ce il priveste.Declara-te multumita cu faptul ca ai incercat.

| Woodenpints91 a răspuns:

Probabil i-ai spus-o în acelaşi mod agramat, la fel ca întrebarea asta. Îl înţeleg perfect.

| Delicacy a răspuns:

Pentru că nu te iubeşte, aşa că..scuipă-l!

| wyla a răspuns:

Poate ca inima lui apartine altcuiva sau poate ca era prea devreme.