| LaryFataCuOchiDulci a întrebat:

Daca iubesc un baiat si el nu ma baga in seama ce sa fac?

14 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Buna,
In prima faza ar trebui sa incerci o relatie amicala, nicidecum sa te duci la el si sa-i spun: Pai, stii, eu te plac!
E cel mai urat sentiment in momentul in care il iubesti iar el nu te baga in seama, si daca va continua sa nu iti dea importanta ar trebui sa renunti la el, pentru ca nu merita, " Dragoste cu sila nu se face" si vei ajunge sa suferi dintr-o prostie exact cum am facut si eu, pentru ca niciunul baiat nu merita sa suferi pentru el, mai intai de toate trebuie sa ai respect de tine si dupa de ceilalti!

| tenutza a răspuns:

Incearca sa gasesti un baiat mai potrivit pentru tine.

| DiamondEyes a răspuns:

Uita-l, nu merita sa te amagesti.

| Raptorz a răspuns:

Ii dai o palma si ii zici:
-Ba!, nu vezi ca te iubesc?
sau poti sa te imprietenesti cu el sa comunici mai mult sa fiti bf(bestfriends)-(cred ca asa spun fetele.) si dupa ---------pupici--------

| neutrino a răspuns:

Respecta-i dorinta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Ce sa faci? Iti vezi de treaba ta si mergi mai departe.
Asa nu mergi nicaieri.
Nu se sfarseste lumea aici.
Te pup!

| gingergirl1 a răspuns:

Sa nu iti bati capul, eu 1 an de zile mi-am pierdut cu un gen din'ăsta de baiat! SI NU SE MERITA! Iti spun sincer, nu te baga in seama daca tu ai vrut sa discuti cu el inseamna ca e nesimtit straight face

| JustMe34 a răspuns:

Da-l naibii, il doare in fund de tine.

| TTTeofiLLL a răspuns:

Nu e pentru tine.

| queenofsaigon a răspuns:

Dacă ai încercat să îl faci să te bage în seamă, atunci înseamnă pur şi simplu că nu te place. Dacă doar eşti prea timidă să şi intri în vorbă cu el, poţi încerca să găseşti lucruri pe care le aveţi în comun şi să discutaţi.

| Rawrss a răspuns:

Te freci de covor.

| Ianulea a răspuns:

Omoară-l.

| Moldovan5818 a răspuns:

Pai prima data incearca sa fi amica cu el, apoi vorbeste si comunica cu el.

| CartoonitoBear a răspuns:

Treci mai departe. Lumea nu se sfarseste.