| Amilo a întrebat:

Ce sa fac cand vad o fata care imi place? (sunt emotiv am 16 ani si nu prea ma curaj sa intru in vorba cu fetele care imi plac.) Si ce motiv de discutie sa abordez ca sa fac conversatie?

Răspuns Câştigător
| Cosminovici18 a răspuns:

Intai impriteneste-te cu ea cere-i id de mess sau nr de telefon dupa ce sunteti buni prieteni si vezi ca te place sau nu neaparat sa vezi ca te place. ii ceri combinatia si vezi daca te refuza sau nu si numai fi asa timid si rusinos fii mai curajos, indraznetz mai ales la fete...si nu ma refer doar la fete si in alte situatii dar asa vorbind ca un fapt de vers iti trebuie mult curaj si indrazneala sa agati o fata! sper ca raspunsul meu te-a ajutat bafta!

6 răspunsuri:
| BlueHusky a răspuns:

Mai sunt intrebari asemanatoare si raspunsul e acelasi.

| claus a răspuns:

Daca esti emotiv trebuie sa mai cresti un pic. sa devii si tu barbat. candva.

| L0vely a răspuns:

Buna! daca vezi o fata care iti place. te duci la ea, te prezinti si ii ceri id. daca ti-l da, e posibil sa te place. daca nu ti-l da inseamna ca nu te place. e simpluthinking Succes!; X PS nu e bine sa fii timidsad :*

| Cretaker a răspuns:

>sunt emotiv

stopped reading there, good luck.

| AnkaOfficial1 a răspuns:

Te-a mai autat tot la aceasta categorie, Amilo. Se pare ca ai mare problema cu fetele. Incearca o discutie comuna. Daca e desteapta ii place matematica... nu stiu... vezi si tu ce faci.

| Snaker a răspuns:

O privesti fix in ochi fara sa ii spui nimic.Asa vede ca o placi si probabil invers...Succes la agatat.