| GabrielClaudiu55 a întrebat:

Va rog mult sa ma ajutati.Cum as putea sau ce as putea sa fac? Imi place de o fata de la un mic minimarket de langa mine de langa bloc.Problema este ca ea e casierita.
Cum as putea sa intru in discutie cu ea,voi ce sfaturi aveti, ce ati face, cum sa o abordez? E o fata super super draguta si foarte simpla.
Cum sa intru in vorba?

Vreau seriozitate.
Dau FUNDA
Va multumesc

3 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Du-te si cumpara bere mai des si cand platesti ii strecori un biletel cu numarul tau de telefon si un mesaj. Va intelege. Daca nu intelege, asta e. NEXT! Casiera nu are prea multa scoala. Daca vrea sa treaca la treaba, sari cu crocodilul pe ea.

Răspuns utilizator avertizat
| GouDidodino a răspuns:

Cere-i nr de tel