| anonim_4396 a întrebat:

Salut tpu.Am nevoie de un motiv ca sa intru in vorba cu o fata pe care o plac pe facebook. Daca se poate ceva concret chiar un exemplu de discutie. multumesc

2 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Sal kf sal bine u bine sho. km te cheama, Urinela, pe tine? nushjz trecem peste, etc etc...
Doamne, cum sa pui astfel de intrebare? laughing Intreab-o si tu de scoala ( daca sunteti la scoala ) de pasiuni, ce-i place, ce nu-i place, ce face in timpul liber, etc etc... Foloseste-ti imaginatia. Luati-va Skype, vorbiti la microfon, daca stati departe si nu va puteti intalnii. In scris nu prea iti vine inspiratie, la microfon e altceva.

| AlaskaWouters10 a răspuns:

Uite,nu ai nevoie de un motiv...intra pe ea si spune-i : Hei si ea o sa spuna : Hey happy apoi o sa-i spui ce simti pentru ea si lucrurile o sa mearga de la sine.Cred ca o sa ti se para o prostie sa-i spui asa repede, dar mai bine acum decat mai tarziu.Si mie mi s-a intamplat aceasti chestie, dar nu i-am pus la momentul potrivit ce simt pentru el si l-am pierdut.
Sper ca ti-am fost de ajutor! big grin