| natalia_2288 a întrebat:

Ce sa fac daca 2prieteni de-a lui fost prieten doresc sa se intilneasca cu mine? Sa accept sau nu?

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Se poate ca cei doi sa te fi placut de mult, dar sa nu fi facut nimic in sensul acesta din cauza ca erai iubita prietenului lor. La fel de bine poate fi un joc din partea fostului care vrea sa te umileasca. Parerea mea e ca ar trebui sa ramai indiferenta. Nu cred ca poate iesi ceva bun dintr-o astfel de relatie. Te vei intalni mereu cu fostul, vor fi discutii, amintiri trezite la viata. Eu cred ca e mai bine asa dar cred ca tu stii mai bine pe acei doi baieti. Eu nu cunosc pe fostul si nici pe cei doi prieteni. Gandeste-te bine sa nu iti para rau mai tarziu.

| CevaNormal a răspuns:

Fuck ce naive sunt fetele in ziua de azi (recunosc ca nu toate), cum asa sa accepti, de parca ai fi un ferrari, si 2 piloti ar vrea sa te conduca, intelegi despre ce vreau sa spun? este o expresie la rusi :,, apredelestete'' si dupa aia ai sa stii ce ai sa faci

| marsy a răspuns:

Inseamna ca acei prieteni te-au placut inca de cind erai cu fostul... vezi sh tu. daca merita ceva cu ei sau nu. Sfatul meu ar fi sa refuzi!

| Paris a răspuns:

Nu, sub nicio forma, o sa creada fostul tau ca vrei sa-l faci gelos iar tu nu ai nici cea mai mica intentie. Si gandeste-te ca poate prietenii luivor sa faca misto de tine

| any_1988 a răspuns:

Daca iti place de unul dintre ei...merita sa risti.Nu inseamna neaparat ca ei sunt pusi de fostul ca sa iasa cu tine.Am trecut si eu prin asta si sunt maritata cu cel mai bun prieten al fostului.Ar trebui sa-i intrebi daca vreau sa iasa cu tine pentru ca te plac sau ca i-a pus prietenul lor si o sa-ti dai seama de adevar dupa expresia fetei lor.Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2? Asa, brusc, doi prieteni de-ai fostului? Miroase a spionaj, parerea mea.

| beatrice90 a răspuns:

Sa nu accepti asta e parerea mea, poate vrea fostul sa te puna la incercare sau daca nu cazul chiar si atunci eu zic sa te retragi fiindca nu e frumos, dar succes