| xxxxx_8576 a întrebat:

M-am indragostit de o fata si cam vreo 8 luni am vb si imi zicea ca nu are prieten iar cind eram pe punctul de ai propune sa se intilneasca cu mine mi-a zis ca are prieten acum ce sa fac ca in fiece zi ma gindesc la ea si nu o pot scoate din cap?

Răspuns Câştigător
| ph3112 a răspuns:

Pai:
1.trebuia sa iti iei inima in dinti si sa o inviti mai devreme acum ai pierdut ocazia.
2. faptul ca te gandesti la ea in fiecare zi este o chestie de timp adica peste cateva saptamana, luni depinde de tine vei uita si vei gasi te alt cineva.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu te mai intalni cu ea si vei uita mai repede.

| chupachups1234 a răspuns:

8 luuuni? :O Pana acum erai cu ea, ii dadeai papucii si iti gaseai alte doua laughing

| iulia_9095 a răspuns:

Eu zic sa o intrebi,chiar daca iti va zice "nu", macar stii ce ai de facut in viata, ca nu poti s-o astepti pe ea pana mori si poate nici nu o sa fiti impreuna... dupa ce vei afla si tu raspunsul trebuie sa iti impui sa o uiti(chiar daca este greu)sa iesi mai mut in oras si vezi gasi alte fete

| xxxxx_8576 explică:

Dar traim in localitati diferite

| kidutza_3786 a răspuns:

Incearca sa ii spui chair daca ea nu vrea. spune-i sa te asculte un pic...