| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac daca la 2 fete le place de mine, dar au avut inainte prieteni amandoua, de care s-au despartit?
Dupa mine nu le-as accepta pentru ca au fost luate inainte...
Voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Sa stii ca si eu inainte gandeam ca tine ca vroiam virgine dar acum nici nu imi mai pasa m-am lasat de sex prefer doar sa ies la un chef la o dusca cu amicii una alta, pe alta parte n-are nimic daca ele au facut sex dar daca le ignori ele vor ramane cu gura cascata ca nu le vrei nici pentru sex. Tu decizi bafta.

7 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Sti cum se spune? Spalata este ca si noua. Nu-ti fa probleme. Conteaza sa ai o experienta cat mai bogata sa nu daii gres cand te vei casatori. Asa ca dai inainte. Pa!

| sofia_8041 a răspuns:

Eu sper ca tu ai glumit atunci cand ai pus intrebarea asta.Cum adica sa nu stai cu ele pentru ca or avut prieten inainte? Dar ce tu nu ai avut prietena inainte. Daca nu ai avut nici nu ma mir la ce idei misogine ai.Pacat de fetele alea doua ca or ajuns sa le placa de unul ca tine.

Răspuns utilizator avertizat
| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Dupe cum vede eu u si limbule romane sunteti opusi laughing))) lasale sa se bata pentru tine domnule pornostar laughing

| Kindly a răspuns:

Eu zic din experienta mea sa le lasi in pace pe amandoua. nu de alta da sa nu tio iei de la vreun fost iubit laughing straight face. sau sa fiti doar prieteni nimic mai mult tongue. Succes cu fetele! happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu iti sugerez sa fii cu amandouahappy
daca nu se cunosc e cel mai binewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A trecut ceva timp de cand am postat intrebarea si vad ca am gresit in unele parti cand am pus-o ca vroiam sa spun atunci dar cred ca am uitat si scuzati-mi limbajul ca fetele astea sunt cam curve si le cam place sa stea cu multi si de aia m-am gandit sa va intreb si pe voi.Acum eu daca o sa fiu tratat de ele la misto dar vor sa stea cu mine stau si eu cu ele la misto.De prieteni lor dinainte nu mi-e frica ca nu sunt eu asa pricajit sa mi-o iau de la oricine.Acum nici nu imi mai pasa ca au stat cu cineva inainte ca si eu am mai stat chiar daca n-am fost gigolo dar in fine au stat dar acum sunt libere nu e problema.Acum mersi pentru ca ati raspuns apreciez intrebarea, oricum am rezolvat-o.