| seffffff a întrebat:

Ma puteti ajuta va rog unei fete i place de mine 60% si altei fete 20% dar mie imi place de amandoua funda!

Răspuns Câştigător
| Dia a răspuns:

Dar am si eu o intrebare, cum ai putut calcula cat la % te iubesc ele? In fine eu as zice sa fi cu cea care are mai multe calitati din punct de vedere fizic si intelectual, si bineteles care o consideri tu mai ok.happy

7 răspunsuri:
| Dennys1521 a răspuns:

Si cu ce ma rog te putem ajuta noi?
este alegerea ta, doar nu o so alegi pe care o sa zicem noi nu?
ar fi de preferat so alegi pe aia care tine mai mult la tine

| Awndre a răspuns:

Pai nici una nu te place 100%. Naspa asa.

| cineva1 a răspuns:

Super...si mie cat la suta de aiurea mi se pare "intrebarea" ta?

| AlQaeda a răspuns:

Aşa,şi?

| Alexandra_3626 a răspuns:

Ati putea inceta cu procentele astea caci eu nu stiu de unde va vin voualaughing. Dupa cum ai pus intrebarea nu cred ca ai mai mult de 13-14 ani, dar na...alege si tu pe care vreilaughing

| adifox a răspuns:

Pai petrece si tu 60 % cu una, 20 % cu alta...si restul decizi tu laughing

| Daria_3335 a răspuns:

Eu zic sa o alegi pe cea care are mai multe calitati si care crezi uh ca simte ceva adevarat pentru tine:Xdeci este decizia ta