| alinelu98 a întrebat:

Pffff... deci imi plac 2 fete si ele sunt prt bune cu una am mai fost cu cealalta o fost fratimiu pe cea cu care am fost eu o chema Georgiana pe a lu fratimiu Bya asa eu m-am despartit de Gerogiana si fratmiu de Bya si acu imi place de amandoua cu care sa raman ziceti un sfta si cum sa le spun straight facestraight facestraight face cam confuz

Răspuns Câştigător
| Larisa888 a răspuns:

Pai cu cea pe care o iubesti mai mult.Nu poti fi cu amandoua, ca poti sa ramai fara nici una!winking

1 răspuns:
| superdorex a răspuns:

Sa zicem ca mai bine sa fii cu cea care ai fost tu nu? Ca cealalta ar insemna sa ai disensiuni cu fratele tau si nu cred ca asta vrei! http://youtu.be/Z5iF9zYfmqI