| Elena1234456 a întrebat:

Ce sa fac daca si el este timid si eu sunt timida? straight face cred ca ma place

Răspuns Câştigător
| pisicutzamik a răspuns:

Pai lasa timiditatea la o parte si fa tu primul pas, incercarea moarte nu are, poate iese ceva intre 2 timizi, eu asa sper! kiss

6 răspunsuri:
| serendipity8300 a răspuns:

Cineva trebuie sa-si faca curaj sa spuna ceea ce simte sau sa formuleze o invitatie in oras. Poate iti faci curaj si-l inviti in oras.

| Adry05 a răspuns:

Fa tu primul pas. Sau roaga o prietena de-a ta sa va cupleze, dar sa fiti amandoi fata in fata, nu mess sau altceva.

| RAY a răspuns:

O fi timid pentru ca te place, discuta cu el, curaj ca nu mori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sex cu lumina stinsa.

| Aplix a răspuns:

Fa tu primul pas. nai ce pierde

| Vlad327 a răspuns:

Inseamna ca va potriviti.
Poti sa il intrebi gasesti un loc cu nimeni prin preajma si ii zici...