| pink0angel a întrebat:

Eu timida, el timid, cum pot sti daca ma place? happy

17 răspunsuri:
auran
| auran a răspuns:

Mmm, pai mai exista creionul si hartia...sau daca este messul, astea nu mai au valoare?

| Shery a răspuns:

Printr-un prieten comunwinking

| Shery a răspuns:

@www: pink0angel cred ca e fata, ca na, pink?! si angel?! baiat?! hmm...

| JoJo a răspuns:

Dificila situatiehee hee
nu stiu ce sa-ti zic dar oricum unul dintre voi trebuie sa faca un pas daca va placeti reciprocbig grin
Incearca sa vb mai mult cu el pe mess...baietii sunt mult mai indrazneti pe mess decat in realitate...stiu din proprie experientahappy... apoi roaga`l frumos sa te ajute la o tema daca se pricepe bine la vreo materiebatting eyelashes si daca sunteti in aceeasi sc...
Si treptat treptat o sa prinda el curaj, daca te placetongue
Succes!happy

| Gabry a răspuns:

Vorbeste cu el pe mess, ii zambesti cand il saluti si vorbesti din ce in ce mai mult cu el. Daca si el e timid, te va intelege ca tie greu sa vorbesti cu el. Iar dupa ce va cunoasteti din ce in ce mai bine, nu va mai trebui sa-l intrebi ceva! Va fi evident! love struck

| www a răspuns:

"Eu timid, el timid" deci tu esti gay, el e sau nu gay?

| Georgiana2905 a răspuns:

Greu. Nu faci nimic cu timiditatea. Incerca sa invingi orice urma de timiditate si astfel cu putin curaj si putin tupeu ajungi sa poti vb cu el deschis iar el vazand asta in comportamentul tau te va placea si mai mult. Comunicati si incerca sa nu va plictisiti unul pe altul cu acelassi comportamet. Ia atitudine!

| adika a răspuns:

Incearca tu sa-i spui ca tii la el. ca il placi....nu e un pas gresit...

| traumatizaNtu a răspuns:

Nici nu conteaza daca te place. Daca e timid si faci tu primul pas te va placea.

| kishinawyanka a răspuns:

Evident, unul din voi trebuie să facă primul pas. Dacă vezi că el nu reuşeşte, fii tu cea cu iniţiativa! Fii mai îndrăzneaţă. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E greulaughing incearca sa scapi de timiditate
daca nu apelati la un prieten comun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www
super tarerolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dă cu banul. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Tu comunicativă, el comunicativ, poate iese ceva!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mare problema. Eu trec mereu prin asta, sint timid si nu stiu sa ma dau la fete... cum sa le agat Doamne, daca sint timid? Vreau sa ma dau la ele si mi se pune un nod in git, taman cind sa le le vrajeschee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine ai venit in comunitatea gay. laughing

| pink0angel explică:

Nu, sunt fata.
Nu am fost atentA la intrebare, am modificat-o.
happy