| Sedymisf a întrebat:

Ce sa fac daca un amic are iubita si imi bate apropouri sexuale? Mie imi place de el

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Sa faci exact ce-ti spune instinctul.
Care a fost primul tau gand cand ai inteles despre ce e vorba?
Ei, asa sa faci!

| Violleta2022 a răspuns:

Sa-ti vezi de drum, ca-i porc daca are iubita si se da la tine pentru sex.
Daca vrei sa fii salteaua lui pana se satura si te arunca, atunci esti invitata mea.

| Emma30555 a răspuns:

Dacă îți place de el, și vei da curs propunerii lui vei suferi. El vrea sex, tu vrei sa fi cu el probabil. Nu te complica, genul asta de băiat nu merita

| Goete a răspuns:

Faceti un trio

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca ori nu e serios si nici fidel si vrea sa "joace" la doua capete, ori o face "la misto", ori ca sa-ti testeze reactia, ori in gluma, ori sa vada daca te lasi usor.

| Saiko10 a răspuns:

Pai nu as recomanda sa itri intr-o relatie serioasa cu el pentru ca daca vrea sa o insele pe iubita actuala va vrea sa te insele si pe tine. dar daca vrei decat ceva neserios sa te distrezi cel mai bine este sa ii spui iubitei lui care e treaba pentru ca nu ar fi frumos din partea ta si a lui sa o faceti pe la spatele ei.

| Aditu94 a răspuns:

Simplu, sa iei legatura cu gagicasa s-au sa il ameninti ca daca mai insista mult, il dai pe mana lui gagicasa..cum e posibil ma asa ceva, sa ai femeie langa tine si sa te duci la alta? de ce nu te-a facut pe tine gagica lui? ce jigodii pot fii unii barbati, sfatul meu este sa nu carpa lui de pres, vezi-ti de drum ca e mai bine.

| covridong a răspuns:

Cine iti bate apropouri, amicul tau sau iubita lui?

| libearcafan2002 a răspuns:

Bate i si tu lui