| IngerVirtual a întrebat:

Ati bate apropouri sexuale cuiva de care nu sunteti atras? Argumentati raspunsul.

6 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Poate ca da... dar in gluma.Nu as face niciodata ceva cu cineva de care sa nu-mi placa macar.De ce sa o fac? Ma ajuta la ceva?
Cum am spus, da as bate...in gluma, sau sa vad ce zice.

| Razvan a răspuns:

Normal. Dacă am pus un pariu, nu mai contează cum arată tipa n-am chef să zică tovarăşii că nu am tupeu să îl duc până la final

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu. De ce aş face aşa ceva? În primul rând asta denotă că te plictiseşti şi că nu-ţi pasă deloc de ce ar simţi celălalt. Baftă!

| Kylexy a răspuns:

Nu, de ce sa ii bat apropouri daca nu sunt atras intr-un fel de persoana respectiva doar de dragul sexului, mi se pare ceva absurd.

| demon a răspuns:

Trebuie sa fi atras un pic

| TabooR a răspuns:

Nu poate ca am sa-i dau si iulzi cum ca ma atrage persoana ei si mai bine pauza