| sweetloveformyboy a întrebat:

Am si eu o nedumerire.thinking Am un amic de care mi-a placut mult. Acum parca nu mai e la felsad. El stiu ca ma place pentru ca desi nu recunoaste atunci cand eu ma dau la alti baieti este extrem de gelos. Eu chiar nu il inteleg.Am fost si impreuna o vreme (el este virgin) iar eu i-am cerut sa facem sex insa nu a avut curaj.si acum ajungem la ceea ce ma nedumereste. de ce imi spune ca ma doreste, bate apropouri sexuale daca nu vrea nimic cu mine? pentru ca el stie ca as fi oricand dispusa sa fac asta pentru ca a fost un baiat important in viata mea.love struck

4 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Spune-i ce neai spus nou "ca e cel mai important b din viata ta"happy n-o sa mai faca baza

| FlyingSoul a răspuns:

Parerea mea este ca trebuie sa discuti cu el... poate te doreste numa pentru o noapte... poate vrea sa fiti iar impreuna.

| Catalina_3159 a răspuns:

Sa inteleg ca tu ti-ai inceput viata sexuala? Poate chiar te doreste, dar ii e teama ca nu se ridica la asteptarile tale tongue De ce nu vorbesti cu el?

| sweetloveformyboy explică:

Am incercat sa vorbesc cu el dar mereu da in mistouri niciodata nu are un raspuns de care sa fiu complet sigura.si da eu mi-am inceput viata sexualahappy