| iAngel a întrebat:

Ce sa fac? eu o iubesc si un prieten i-a zis ca eu as avea o relatie cu ea, si ea a mi-a zis pe mess ca am zis eu ca am o relatie cu ea, dar eu i-am spus pe mess ca o iubesc si as vrea sa am o relatie cu ea, dar ea a spus ca nu vrea sa aiba o relatie momentan.
Am 17 ani si ea are 15

3 răspunsuri:
| myself a răspuns:

Aham...am inteles tot ...eu am vrut dar el a zis si ea a raspuns si eu i-am zis si ea mi-a zis... daca a zis ca nu te place las'o si cauta alta.of

| andrada1593 a răspuns:

Nu vreau sa te dezamagesc dar poate nu se simte atrasa de tine si de aia a zis acel motiv.ma indoieesc ca ar avea varsta vreo legatura.credema ca daca te-ar placea[foarte mult] nu ar mai sta pe ganduri.asta nu inseamna ca iubirea nu poate veni in timp, dar ea poate asa gandeste. esti sigur ca o iubesti? ati petrecut asa mult timp impreuna? va cunoasteti foarte bine? sau poate esti foarte indragostit si te-a luat valuwinking gandeste-te inainte sa ii spui unei fete aceste cuvinte. poate nu ii place sa i se zica asa repede. oricum comportate frumos cu ea. daca vezi ca ea nu reactioneaza pozitiv, parerea mea e sa o lasi in pace si sa te comporti cu ea eventual ca si un amic.nu uita ca roata se intoarce

| jstme a răspuns:

Si acum in traducere...:Ce sa fac? Eu as ****-o si un prieten i-a zis pe mess ca am zis eu ca as vrea s-o ***,si ea mi-a zis pe mess ca eu am ****-o, dar eu i-am zic sa nu am ****-o ci ca as vrea s-o ***, dar ea mi-a zis ca nu s-ar **** momentan! hai prietene, get a life!