| iAngel a întrebat:

Ai putea avea o relatie cu cineva care nu vrea sa aiba o relatie cu tine?
O fata mi-a spus pe mess ca ea nu cauta o relatie momentan, asta eu am luat-o ca un respins, dar imi place de ea.

9 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Intreab-o dc nu vrea. fi de trebuie cu ea convingeo ca esti cel potrivit si daca vede ca nu renunti poate o sa fie cu tine.

| Klepto a răspuns:

Nu vreau o relatie momentan = nu a aparut baiatul ala frumos, destept, cu bani de care sa ma indragostesc. Daca vine un tip astfel de tip imediat schimba placa si se baga-ntr-o relatie cu el.

Nu forta fata, las-o in ipocrizia ei, nici fetele nu stiu ce vor, nici baieti nu stiu ce vor fetele, nimeni nu stie ce vor fetele.
Retrage-te incet ca sa nu pari ca un disperat, tu acum este pe conceptul "Trebuie sa fiu cu fata asta", schimba-l in "As vrea sa fiu cu fata asta".

| wildthing a răspuns:

Pai exact asta a si facut...te-a respins. Daca insisti, nu vei face altceva decat sa te umilesti in fata ei si tot nu te va accepta. Eventual se va si distra pe seama ta.

| carminaburana43 a răspuns:

Pai,nu stiu ea ce simte dar femeile fetele de obicei cind zic nu inseamna se poate cind zic se poate inseamna ca vor.Un singur lucru e cert vrea sa fie curtata si convinsa ca o vrei.Eu cred ca daca o vrei f mult si reusesti sa si dovedesti acest lucru vei avea succes.Nu te lasa descurajat din primul o sa creada ca doar din plictiseala ai zis asa ceva trevbuie s-o faci sa creada ca vrei f mult acest lucru.

| Tiberius a răspuns:

Subscriu la ce a zis Klepto dar editez. "nu a aparut taranu' cu seria 3 din 90 toamna si tricou roz ( 3 la 15 ron)"

| Emmilia a răspuns:

Tu crezi ca ea te place? ar trebui sa o intrebi daca vrea sa fie cu tine in fata cu daca ar vrea pentru ca nh ce e in mintea unei fete. stiu ca e usor de zis sa o intrebi dar fa-ti curaj. fetelor le plac baieti care stiu ce vor si lupta pentru asta si le mai si place sa se joace cu mintea lor asa ca ai grija. spre ca ti.a fost de folos. sa imi trimiti un mesaj cu ce ai facut pana la urma:*

| jordan210cm a răspuns:

Spune-i ca nici tu nu vrei relatie, vrei doar sa te distrezi, ceea ce evident ca si ea vrea!

| JustABelieber a răspuns:

Daca te respinge nu s-ar putea numi iubire si doar atractie.dar continua sa speri si mai incearca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da'i atentie cateva zile calumea, si dupa treci la ignoranta totala si las'o pe ea sa iti vorbeasca prima. Va vedea ca tu nu ii mai acorzi interes asa ca va deveni ea interesata.
Si intr'o seara sarut'o in timpul apusului, se va indragosti de tine daca te va vedea o persoana romantica care chiar o pretuieste cu adevarat.