| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru...ma intilnesc cu un baiat si nu cam sint fericita cu el si fostul meu prieten vrea ca noi iarasi sa ne intalnim...nu stiu ce sa fac? cu cine sa fiu? cu fostul sau cu acesta prezent?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca nu te intelegi cu actualul atunci ramai cu fostul si problema rezolvata.

| arrius a răspuns:

Cel mai simplu fii cu care vrei cu adevarat cu cel care te poate face sa razi sa te simti bine langa el. DACA NICI UNL NU FACA ASTA ATUNCI LASAI PE AMANDOI